infolinia: 012 266 43 81 - szkolenie kosmetyczne

Dieta czy kosmetyki wyszczuplające?

Bezdyskusyjnie najlepszym sposobem na odchudzanie jest połączenie diety z aktywnością fizyczną.

Kosmetyki w żadnym wypadku tych działań zastąpić nie mogą, ale z drugiej strony mogą przydać się w modelowaniu ciała. I ćwiczenia i dieta są mimo wszystko niezbędne.

Dlaczego kosmetyki wyszczuplające nie odchudzają tak jak diety? Dlatego, że dla spalenia tkanki tłuszczowej konieczny jest ruch a raczej wypracowanie deficytu energetycznego, dzięki któremu organizm sięgnie po zapasy energii nagromadzone w podskórnym tłuszczyku.

kosmetyka-kosmetyka

Żaden ze znanych dzisiaj kosmetyków nie działa na tyle silnie by uzyskanie takiego deficytu jedynie z pomocą kremu lub żelu było możliwe.

Owszem kosmetyki mogą nieco poprawić metabolizm na poziomie tkankowym, a nawet zwiększyć termogenezę, ale nie na tyle byśmy mogli liczyć na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Tym sposobem stracimy gramy lub dekagramy nadwagi i to na przestrzeni dość długiego czasu. Kosmetykami wyszczuplającymi można się posłużyć, ale pamiętamy, że to zaledwie dodatek do diety.

Kosmetyki informacje
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Szkolenia informacje
Informacje o kursach kosmetyki uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
BelArte - kosmetyki
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów - zabronione. Dla alergików. Kosmetyki wyszczuplające. Kurs kosmetyczny.
    Informacje o Cookies.