infolinia: 012 266 43 81 - szkolenie kosmetyczne

Kosmetyka - kurs kosmetyczny

Świetny sposób na start w branży

kosmetyka-kosmetyka

Kurs trwa 160 godzin lekcyjnych - 16 dni (8 kolejnych weekendów, nie krócej niż 2 miesiące). Dostępne są także kursy tygodniowe, dla tych osób które nie dostaną się na kurs weekendowy (wtedy zajęcia odbywają się we wtorki i środy). W ciągu tych 16 dni przygotowujemy Cię "od zera" do pracy w charakterze kosmetyczki. Na kursie zapewnione jest wszystko, co jest potrzebne do pracy. Jeżeli włożysz w kurs dostatecznie dużo pracy, to w pracy zawodowej będziesz odnosić sukcesy i spełnienie. Po kursie możesz pracować w charakterze kosmetyczki lub otworzyć salon kosmetyczny - w Polsce lub na zachodzie.

Jaki jest program?

W programie między innymi:

Zasady funkcjonowania i organizacja Salonu Kosmetycznego. Pielęgnacja skóry twarzy i włosów. Zastosowanie masek kosmetycznych. Pełna diagnostyka kosmetyczna. Higieniczne oczyszczanie skóry. Preparaty kosmetyczne - podział i ich praktyczne zastosowanie. Kosmetyka zachowawcza, poradnictwo.

Pielęgnowanie i upiększanie oprawy oczu, henna. Podstawowe zagadnienia masażu kosmetycznego. Zabiegi regeneracji kosmetycznej, nawilżające, odżywcze, hydromasaż. Specjalistyczne techniki aplikacji preparatów. Podstawy ziołolecznictwa w Kosmetyce. Właściwości mięśni twarzy, szyi, dekoltu.

Pięlęgnacja dłoni i stóp. Manicure i pedicure biologiczny. Manicure francuski. Masaż dłoni i stóp. Depilacja. Body-wraping. Zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, antycellulitowe, parafinowe. Pielęgnacja biustu i dekoltu, w tym zabiegi liftingujące. Kompleksowe planowanie, wykonywanie, łączenie zabiegów.

Kosmetologia lecznicza. Schorzenia skóry. Lecznicze oczyszczanie skóry, lecznicze złuszczanie naskórka. Zabiegi uzupełniające. Galwanizacja i jontoforeza, d'arsonvalizacja. Nauka przekłuwania uszu, piercing. Aromoterapia w formie nawilżania. Dietetyka - zasady zdrowego odżywiania. Maski liftingujące.

Gdzie uczymy?

Tylko i wyłącznie w Krakowie, w Centrum Edukacji w Rynku Dębnickim 4. Kursy z zakresu Kosmetyki Praktycznej odbywają się na parterze. Najbliższe noclegi znajdują się 20 metrów od naszego budynku, blisko Wawelu, Wisły i centrum Krakowa. Noclegi jużod 40 zł/za dobę.

Kto realizuje kurs?

Mistrzowie kosmetyki w ASP, Akademii Sztuki Piękności Przygotowanie przez cenione i znane w branży kosmetycznej osoby da Ci możliwość lepszego startu.

Jaka jest cena kursu?

Masz jeszcze szansę odbyć ten kurs "Kosmetyka Praktyczna" w cenie 4200 zł (obniżka z 4600 zł).
Cena już zawiera w sobie:

  1. Opłatę wpisową
  2. Wszystkie kosmetyki (pracujesz na naszych!)
  3. Wszystkie narzędzia, akcesoria, preparaty
  4. Wystawienie unijnego certyfikatu po angielsku, niemiecku lub polsku
  5. Wystawienie MEiN-owskiego zaświadczenia

Po kursie możesz wykonywać zabiegi związane z kosmetyką w Polsce i na zachodzie.

Jak się zapisać?

  1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (zakładka "zapisy na kursy Kosmetyka Praktyczna")
  2. Zadzwoń pod infolinię (012)266-43-81 by uzgodnić szczegóły.
  3. Opłać 500 zł wpisowego na konto: 43 1050 1445 1000 0022 9763 1190
  4. Odczekaj 2-3 dni i zadzwoń pod numer infolinii, aby potwierdzić miejsce.
  5. Gotowe! Możesz zaczynać kurs we wskazanym terminie!
Kosmetyki informacje
Informacje o produktach (kosmetykach i akcesoriach) uzyskasz w hurtowni kosmetycznej: (012)654-26-66.
Szkolenia informacje
Informacje o kursach kosmetyki uzyskasz kontaktując się z naszą infolinią. Zadzwoń pod numer: (012)266-43-81 lub 502-560-734
Nasi Partnerzy
BelArte - kosmetyki
 
© Prawa autorskie zastrzeżone. Wykorzystywanie lub powielanie materiałów, grafik, tekstów - zabronione. Dla alergików. Kosmetyki wyszczuplające. Kurs kosmetyczny.
    Informacje o Cookies.